O značce

ring komarov

 

 Co? ...

 

... je Fidy Wood?

 

   Můj sen tvořit vlastní originální výrobky ze zlámaných skatů.

 

... je na výrobcích ze zlámaných skatů speciální?

 

   Každý z produktů má svůj vlastní příběh. Není to jen krásné, barevně namořené dřevo, ale je to kousek života skejťáka - trénování nových triků, vztekání se, bolest, únava, ale i radost, když na desku konečně dopadne, tak jak chtěl. To vše je ukryto v každém produktu Fidy Wood.

 

   Myslím si, že zlamáním by příběh desky neměl končit, ale měl by být začátkem něčeho nového. Snažím se již několik let dát svou kreativitu a lásku pro skateboarding do každého jednoho produktu.

 Kdy? ...

 

... to vše začalo?

 

   Byl konec roku 2015, vánoční pohoda s rodinou, a já měl konečně trochu volného času. V garáži jsem našel několik svých starých desek a řekl si, že si udělám klíčenku. Jelikož v garáži se vždy dělalo pouze na autech, pro dřevovýrobu tam nebylo krom brusného papíru absolutně nic. První pokus o klíčenku byl dost marný, ale výsledkem byl trojuhelník s dírkou na pověšení na klíče od auta.

 

   I přes to vše to byla zábava, a proto jsem večer sedl k počítači a hledal na internetu zda u nás už něco takového existuje. Po dlouhém hledání jsem u nás (naštěstí) nenašel nic. V zahraničí už to ale taková neznámá nebyla ... Jakmile jsem viděl ty možnosti, barvy a celý smysl ohledně recyklování skate desek, byl jsem nadšený. Úplně mě to pohltilo!

 

   Nikdy jsem se dřevem nepracoval, nemám na to vzdělání, ale myslím si, že vášen pro něco a učení se dle hlášky, která u nás v rodině je už x let "Znova a lépe", dokáže zázraky. Především, když má člověk odhodlání.

 

 

 Kdo ?...

 

... stojí za značkou?

 

   Od prvotní myšlenky uplynulo už několik let, značka se posouvá a možná by bylo dobré vzít i někoho k sobě ... Nicméně miluju každou jednu část procesu a nejsem schopen se odprostit od toho, že chci dělat vše sám.

 

   Od nápadu, designu, pracovního postupu, nákupu materiálů, samotné výroby, focení, úpravy fotek, spravování e-shopu a sociálních sítí, až po odeslání produktu. Za vším stále stojím já sám a nevím, jestli někdy budu chtít něco změnit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu